uk

Hair Italy.com
The world of hair in Italy

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Hair Italy.com


Hair Italy.com : В Італії є більше ù, ніж 15000 перукарі, деякі національно відомий або міжнародних. Багато італійських перукарень склали та видали велику Голлівуду кінозірка зачіски, чоловічих і жіночих персонажів. В Ательє італійський перукарень пішли навіть політиків, акторами, журналістами і багато інших відомих людей, які зустрілися. Кращих італійських перукарень розкидані по всій території, від Мілана до Риму, з Болоньї до Сардинії. На цих сторінках ви знайдете всі контактні дані для задавати питання або записатися на прийом в їх вітальні. Зручність à отримати доступ до a перелік італійський перукарень в Інтернеті полягає в легко знайти для прикладу що Пі à ù поруч з нами. Мода волосся в Італії е передові сектор, з представниками престиж, який щороку беруть участь у міжнародних заходах, в результаті чого навіть за кордоном своєю репутацією і наші престиж. там є багато італійських перукарі, хто, працюючи як художніх директорів для міжнародних компаній косметика для волосся, довести свої навички à на міжнародних подіумах рішень знаменитий навіть у країнах далеко майстерністю італійський перукарень. Ми вважаємо, що велика перукарень як Анджело Seminara або Тоні Mascolo, італійського походження або італійці на 100% а велика у своїй професії перукарі, а також для мода волосся за кордоном. Настрої в Італії е важливим сектором, який привертає увагу засобів масової інформації і що є значною частиною бюджету послуг. Свідок велику кількість магазинів і перукарень і як і раніше присвятив для волосся (оптові, роздрібні торговці) в Італії.

Encyclopaedic hair website

Hair Italy.com capelli Hair Italy.com acconciature Hair Italy.com estetica Hair Italy.com moda-capelli Hair Italy.com salute Hair Italy.com parrucchieri

Hair Italy.com - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Hair Italy.com, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Italy.com, Globelife, fair hair, brand hair products, hairdressing sector, companies dyes hair, professional hair products manufacturers, factory lines products for third parties, private label, hair accessories, retailers hairdresser products.
Hair Italy.com, wholesale sellers hair products, dealers products for hairdressers, agents hairdressers, beauty salons, market research in the field of hair fashion, equipment for hairdressers, hair thickening, information hair, news hairdressing products, furniture stores hairstyle.
Hair Italy.com, imports and exports, hairdressing supplies

Gossip & News

16 Jul 19
Rainbow Room International

Collection: Power To The Youth
Ph: Aleksandra Modrzejeska
Make-up: Allana McTrusy
Stylist: Rebecca Donaldson

hair-collections

16 Jul 19
Brett MacDonald and John Ross Slane

The hairstylists with their collection, PURItY, have produced a collection of images that are pure in shape, serene in form and fragile in beauty. The global colour palate provides strength to the purity of shape.

Collection: PURItY
Ph: Amy Leonard
Make-up: Elizabeth Hsich
Stylist: Amy Leonard

hair-collections

15 Jul 19

Ingrandisci, guarda e scopri
la Classifica dei
TOP 100 HAIRSTYLISTS,
i Migliori Parrucchieri d'Italia
!

top hairstylists


NORD
STILEcapelli


CENTRO - SUD
STILEcapelli

15 Jul 19

GLOBElife.TV ti svela il SUCCESSO di
FEDERICO FASHION STYLE
a Milano e a Bologna

federico fashion style
15 Jul 19
Anne Veck

Collection: Mirror Maze
Ph: Magic Owen
Make-up: Coco Hirani
Make-up Assistant: Naomi Lake
Stylist: Sue Fyfe Williams

hair-collectionsEnter in Hair Italy.com