hair-italy.com
Світ волосся в Італії


Hair Italy.com : В Італії налічується понад 1000 перукарів, відомих на національному та міжнародному рівнях. Тут же, що є хороші і деякі не так добре італійських перукарів, і ви можете скласти список найвідоміших перукарів світу. Але в цьому конкретному районі також Італія має своїх героїв. Перукарі, які ми обрали може похвалитися того, що зачесаним великою знаменитістю є внутрішнім і міжнародним. Італійські перукарі дійсно вони піклувалися зачісок великий кінозіркою в Голлівуді як чоловічі, так і жіночі персонажі. В Ательє італійських перукарів пройшли навіть політики, актори, журналісти і багато інших персонажів відомих знаменитостей. Де їх шукати? Італійські перукарі розкидані по всій території Італії, з Мілана до Риму, Болоньї до Сардинії. На цих сторінках ви знайдете всі контакти, щоб задати питання або записатися на прийом до італійських перукарів, які вам подобаються. У розділі волосся Італії ми постаралися створити список перукарів в Італії в Інтернеті або введені безпосередньо відповідними власниками перукарів в Італії. Щоб дати вам швидку навігацію в волоссі Італія ми розділили на регіони, провінції та Муніципалітети Італійська. Ви також знайдете всі сторінки пошукової системи, де набравши перукар і провінції або муніципалітету буде знайти список сторінок, які є, ви також можете шукати безпосередньо волосся в Італії, ввівши точну назву перукарні розшукуваних в Італії. Як ми вже говорили раніше, на наступних сторінках ви знайдете перукарі в Італії розділені регіонами Італії до цього регіону в провінціях Італії, а потім до муніципалітетів Італії. Для кожного перукаря буде знайти адресу, телефон перукар, Перукарня сайту та інші описи про послуги, пропоновані волосся Італії.

Gossip & News
13 Nov 19

CHARME & BEAUTY, noto distributore di prodotti professionali per capelli di SAN GIOVANNI TEDUCCIO (NAPOLI), noto anche per i suoi saloni di eccellenza, è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CHARME & BEAUTY è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CHARME & BEAUTY si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia online la rivista.

13 Nov 19

Piu' conosciuto subito fino a 30.000 visite al giorno

Un network con 1624 domini collegati e server nelle Americhe e Asia, con la gran parte dei testi in 38 lingue. GLOBElife porta l'Italia nel mondo ed in tutto il mondo in Italia.

12 Nov 19

CAPRICE, noto grossista di prodotti e articoli per Parrucchieri ed Estetica di BOLOGNA è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CAPRICE è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CAPRICE si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

12 Nov 19
logo-giubra

Gaspare Sparacia presenta il nuovo Phon IR2000 TECNOLOGIA A INFRAROSSI: I raggi a infrarossi stimolano la vasodilatazione, migliorando la microcircolazione sottocutanea. Ne deriva un potenziamento dei trattamenti rinforzanti e anticaduta perchè permettono una penetrazione migliore dei principi attivi contenuti nei prodotti cosmetici specifici.

L’asciugacapelli IR2000 ad infrarossi di Giubra Professional con tecnologia infrarossi è un prodotto davvero esclusivo.

 • Potenza 230-240 V ~ 50/60 Hz  7-7.5 A;
 • Motore professionale AC di lunga durata;
 • Dado di bloccaggio a elica;
 • Termostato di sicurezza;
 • Isolamento classe II;
 • Colpo d’aria fredda;
 • 2 velocità;
 • 6 temperature;
 • Corpo anti-shock in Nylon;
 • Design ergonomico;
 • Filtro posterioire rimovibile;
 • Convogliatore d’aria e diffusore dedicato;
 • Portata d’aria: 84.3 m3/h;
 • Pressione 250 mba

Clicca qui e GUARDA IL VIDEO

12 Nov 19

TAKARA BELMONT è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION. TAKARA BELMONT Italia è la filiale del gruppo
giapponese leader internazionale nelle postazioni
professionali e nei componenti d’arredo per saloni
di acconciaturabarber-shopistituti di bellezza e
centri benessere. Design di prestigio, affidabilità, durata,
comfort, ergonomia e funzionalità sono i fattori che da 95 anni
distinguono il marchio in tutto il mondo.
Con la presenza di una filiale e di un polo produttivo in Italia, 
TAKARA BELMONT  offre servizi di consulenza e
assistenza ai professionisti che progettano e rinnovano
ogni giorno le location dedicate al beauty & wellness.

TAKARA BELMONT è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e TAKARA BELMONT si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

TAKARA BELMONT Italia
Via Mazzacurati, 4/1 – 42019 Scandiano (RE) – Italy
Tel. +39 052 2086548

Encyclopedic hair website


Перукарі піклуватися про здоров'я волосся в красі і естетичних салонів, зі стилем зачіски для Fashion-волосся фотографії та продаж продуктів по догляду за волоссям.

Пов'язані теми

Лексикон перукарів

Hair Italy.com, перукарі, волосся, здоров'я, салони краси, фотографії волосся мода, зачіски, естетика, продаж, догляд за волоссям, Hair Italy.com, випадання волосся, забарвлення, сонячні удари, balayages, meches, шатуш, Deja-Vu, Hair Italy.com, Globelife, справедливої перукарі, продукти для волосся брендів, перукарський сектор, фарба для волосся компаній, професійних перукарських продуктів виробників, виробляє лінії з третіми сторонами, приватні етикетки, аксесуари для волосся, Hair Italy.com, перукарні роздрібної торгівлі, оптовики продавці продукти волосся, дилери перукарських продуктів, перукарі, салони краси, дослідження ринку в індустрії волосся мода, обладнання для волосся, соус, інформація про волосся, Hair Italy.com, волосся інформації, Новини Перукарське справу, меблі перукарських магазинів, імпорт експорт, Перукарня поставок